NEP RUS Grand Prix võit Natalia Simoniale ja Qualitale, Kivisild üheteistkümnes

Möödunud nädalavahetusel peeti Moskva oblastis NEP RUS nimelises ratsakeskuses CSI4* tasemega takistussõiduvõistlus, mille Grand Prix võitsid Natalia Simonia ja Qualita, Kivisild ja Cinnamon lõpetasid auhinnalisel 11. kohal.

Möödunud laupäevases uudises nimetasime, et meie takistussõitjatest osalesid Venemaa võistlusel Tiit Kivisild ja Gunnar Klettenberg. 160 cm kõrguste takistustega Grand Prix lõpetasid Kivisild ja Cinnamon kaheksa karistuspunktiga, mis andis 11. auhinnalise koha, Klettenberg ja Lance S lõpetasid 14 karistuspunktiga. Grand Prix ümberhüpetele pääsesid neli võistluspaari, kusjuures Simonia kahe hobusega. Staažikas venelanna saavutas võidu hobusega Qualita, oli neljas hobusega Kilar, kellega eelnevalt võitis reedese Longines Ranking sõidu. Teisel kohal lõpetas Grand Prix lätlane Andis Varna hobusega KS Coradina, kolmandal venelane Mihail Safronov hobusega Copperhild.

Lisaks Varna teisele kohale Grand Prix sõidus saatis lätlasi edu keskpäevases 140 cm kõrguses teatesõidus. Kristaps Neretnieks Continuel ja Girts Britsis Egano van Kadalil saavutasid sellel alal võidu. Klettenberg ja Ulrike R ning Kivisild ja Sullivan olid viiendal auhinnalisel kohal.

Kajastamata on veel ka laupäevased tulemused. Õhtuses hüppevõimsuses jagasid Gunnar Klettenberg ja Lance S kolmandat kohta. Ala võitsid Maxim Kryna ja Clooney Valgevenest. Keskpäevase 150 cm kõrguses Longines Ranking sõidus täiendas oma punktisummat jäälegi maailma esisajasse tõusnud leedukas Andrius Petrovas, kes võitis ala Complimentoga. Neretneiks ja Caramzin olid kolmandad. Eestlased selles sõidus ei osalenud.

Moskva oblasti võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.levadiya.ru/images/load/2014_06_11-15_konkur_CSI_res.pdf