Niitvälja Talve põhiparkuuri parimad Tiit Kivisild ja Henrietta

Eile, laupäeval, peeti Niitvälja maneežis maratonvõistlus takistussõidus, kus avastardi tegi kell 8.00 Angelika Tammik ja 21.58 lõpetas Tiit Kivisild, kes muuhulgas hobusega Henrietta võitis päeva kõrgeima parkuuri.


 
Võistluse Niitvälja Talv põhiparkuur peeti kõrgusel 130cm vahetutele ümberhüpetele. Võrreldes teiste parkuuridega, oli selles sõidus osalejaid vähe, kõigest 31. Põhiraja läbis vigadeta 10 paari, kellest 9 suutsid vigu vältida ka ümberhüpetel, kus kiireima ringi tegid Tiit Kivisild ja Henrietta. Võitjatele järgnes teise tulemusega Paul Argus hobusega Renessin, kolmas oli Rein Pill hobusega Alfons Ra.


 
Päeva kaks esimest parkuuri olid osavõtjaterohked. Faktina toome välja selle, et esimene parkuur algas kell 8.00, teine alles 15.10.  Avaparkuur peeti handycapina kõrgustel 100 ja 110cm, koos väljaspool arvestust startijatega oli osalejate arv 104. Võistluses anti välja kaks esikohta, millest ühe eraldas kohtunike kogu seoses tehniliste apsudeaga esimesena startinud Angelika Tammikule poniga Rokit, kiireim aeg teises faasis fikseeriti Ebbe-Liisa Sõnajalale hobusega Carmine. Ebbele järgnes teisena Egle Palm hobusega Power of Gold ja kolmandana Andres Udeküll hobusega Edwina.

 

 

  Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Carmine; foto Celin Lannusalu

 

Päeva teine sõit, kus startijaid 62, oli kõrgusel 120cm. Seal moodustasid esikolmiku Berit Lehtsaar Solei Solei, Johanna Brigite Verro ja Dexter ning Susan Kaleta ja Aga Flamenco von Feicht.

 

Kõik Niitvälja Talve tulemused leiate https://ratsanet.ee/events/1421?locale=et&year=2018