Niitvälja Talvekarika kaksikvõit Maarja Martinsonile

Maaria Martinson ja Donna; foto Linda Randpere

Vaatamata Vabariigi 100. juubeli päeval valitsenud külmakraadidele, kogunes Niitväljale arvestatav hulk takistussõitjaid, kes pidasid maha võitlused kolmeparkuuri esikohale, millest kõrgeimas, 135cm kõrguste takistustega, parkuuris võttis nii esimese kui teise koha Maarja Martinson.

Niitvälja Talvekarika kõrgeim parkuur viidi läbi kõrgusel 135cm vahetutele ümberhüpetele, kuhu pääses kuus võistluspaari, kes olid puhtad ka ümberhüpetel. Kaks kiireimat aega sõitis välja Maarja Martinson, kes võitis parkuuri hobusega Banderas B ning oli teine hobusega Donna. Kolmanda tulemuse sõitis välja mullu juuniorite EM-il osalenud Helene Marie Rägo hobusega Con Quick.

Kaks madalamat parkuri viidi läbi kahefaasilistena. Kõrgusel 125cm oli võidukas Janely Saar hobusega Ilsonne V Bareelhof, talle järgnesid Pille Elson hobusega Dixon ning Rein Pill hobusega Happygirl G. 105/115cm handycap esikolmikusse jõudisid sünnipäevalaps Kippen Närep poniga Rosehill Fascination, Älis-Sille Hein ja Vedette B ning Ebbe-Liisa Sõnajalg ja Zinzino.

Kõik Niitvälja Talvekarika tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/1422?locale=et&year=2018