Niitväljal krooniti harrastajate meistriks kolmevõistluses Laura Liivamägi hobusega Pasadoble, põhiklass Erkki Hõimule

Möödunud laupäeval peeti Niitväljal traditsiooniks kujunenud kolmevõistlust, mille raames viidi läbi ka harrastajate meistrivõistlused, millest võitjana väljus Laura Liivamägi hobusega Pasadoble, põhiklassi võitis Erkki Hõim hobusega Cadmium.

 

Tänavustel harrastajate kolmevõistluse meistrivõistlustel asus starti seitse võistluspaari, kellest koolisõidus tegid parima tulemuse Ülle Voolaine ja Hilton, lõpetades 41.1 miinusega. Võistluspaar andis aga juhtpositsiooni käest takistussõiduga, kus maha võeti kaks latti. Pärast takistussõitu tõusis liidriks Laura Liivamägi hobusega Pasadoble, kes suutis rajal vigu vältida. Kuna krossi läbisid nulliga nii Liivamägi kui Voolaine, oli paremusjärjestus selgunud. Võitis Liivamägi, teine Voolaine ja kolmas Sofya Tsyrulnikova hobusega  Verson.

 

Harrastajad selgitasid meistrid tasemel CNC80, kus peeti eraldi arvestust veel poniratsanikele ja avatud klassile. Poniklassis oli parim Kärt Kingissepp poniga Cessika, kes alustas koolisõidus neljanda tulemusega, tegi aga seejärel puhta krossi ja takistussõidu ning võttis 53.4 miinusega võidu. Avatud klassis skooris samuti puhta takistussõidu ja krossiga Elise Sõrmus hobusega Hello Kitty muljetavaldavad 39.8 miinust.

 

Niitvälja kolmevõistluse põhiklassi tasemeks oli CNC100, kus tihe rebimine käis kahe kogenud sõitja vahel. Erkki Hõim Cadmiumil ja Aldo Kanepi hobusega Carita lõpetasid 0.2 punktise vahega, mis neile hinnati koolisõidus. Mõlemad mehed ei teinud vigu krossil ja takistussõidus ning nii lõpetas Hõim võitjana tulemusega 43.7 miinust, Kanepi teisena tulemusega 43.9. Ka kolmanda tulemuse välja sõitnud Katriin Sild hobusega Aspirin vältis vigu takistustel ja krossis ning lõpetas 48.3 miinusega.

 

Kõik Niitvälja võistluse tulemused leiate aadressilt https://ratsanet.ee/events/1166?locale=et&year=2017


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23