Niitväljal olid põhisõidus parimad Tiit Kivisild ja Haloubet

Põhisõidu võitjad. Foto: Laura Pedjak / laurapedjak.smugmug.com

22.mail olid takistussõitjad võistlustules Niitväljal. Päeva jooksul toimus neli parkuuri, põhisõiduks oli 130, 135 cm handicap. Põhisõidus olid parimad Tiit Kivisild ja Haloubet.

Võistluspäeva alustati 100 cm puhtus-kiirus parkuuriga, kus viiekümne kolme osaleja seast osutusid parimaks Birgit Adler (Valgeranna RSK) ja Domingo.

Viiekümne viie osalejaga 110 cm rajal oli eksimusteta sooritusi kakskümmend viis. Tihedas konkurentsis tegid võidu väärilise esituse Riin Tammet (Märamaa SK) ja Edwina. Teise tulemuse said kirja Elizbete Krista Juraša ja Andzella-N, napilt kolmandaks jäid Hanna-Liis Joala (Tallinna RSK) ja Nathan Van Turbeek Z.

120 cm puhtus-kiirus parkuuris ei olnud vastast Mia-Marleen Lanno (Tondi RSK) ja Brenneti kiirusele, vigadeta sooritusega nopiti ühtlasi ka esikoht.

Põhisõiduks oli 130, 135 cm handicap, ümberhüpetele pääses selles sõidus 21st paarist seitse. Ümberhüpetel oli kolm nulli – kiireima ajaga napsasid võidu Tiit Kivisild (RK Ruila Tall) ja Haloubet, teise positsiooni hõivasid Mia-Marleen Lanno (Tondi RSK) ja Ciao Belo Des Erables, kolmandale kohale platseerusid Anni Kaljund (RK Ruila Tall) ja Just Me VDM.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/40894

Rohkem silmailu piltide näol: https://laurapedjak.smugmug.com/V%C3%B5istlused-2021/Niitvalja-takistusoit-22052021