Niitväljal olid põhisõidus võidukad Toomas Pai ja B Cheitan

Põhisõidu võitjad. Foto: Celin Lannusalu

22. augustil toimusid Niitväljal takistussõiduvõistlused, mille raames selgusid ka Suvise Ponikarika Väikese finaali parimad, Ponikarikast saab lähemalt lugeda juba varasemalt ilmunud artiklist. Avatud arvestusi toimus kolm – kõrgustel 100-120 cm. Põhisõidus olid parimad Toomas Pai ja B Cheitan.

100 cm puhtus-kiirus parkuuris osales kakskümmend kaheksa paari, eksimusteta sooritusi oli kaheksa. Võidu võtsid Hanna-Liis Joala (Tallinna RSK) ja Nathan Van Turbeek Z, teise tulemuse tegid Brett Leea Reinvelt (Niitvälja RSK) ja Amazone, kolmandad olid Romi Emily Roomet (SA Tallinna RK) ja Aztec De Koekenhuyze.

Puhtusele-kiirusele hüpati ka 110 cm parkuuris, võistlustules oli kakskümmend kolm paari. Esikoha said Mia Mai Laisaar (SA Tallinna RK) ja Dynamit.

Võistluse põhisõiduna toimus 120 cm parkuur, kus osales üheksa paari. Puhtusele-kiirusele peetud sõidus oli vigadeta sooritusi vaid üks – võidu väärilise eksimusteta sõidu tegid Toomas Pai (RSK Simon) ja B Cheitan. Teise tulemuse üks eksimusega tegid Mia-Marleen Lanno (Tondi RSK) ja Brennet, kolmanda tulemuse said kirja Pinja Laine ja High Chin DK Z.

Tulemused: https://online.equipe.com/en/competitions/37891