Niitväljal peeti koolisõidu karikasarja teine etapp

Sarnaselt ponide takistussõidule jätkus ka ERL Koolisõidu Sisehooaeg möödunud nädalalõpul teise etapiga, mis toimus pühapäeval Niitväljal. Toome alljärgnevalt teieni klasside võitjad.

A klassis peeti 3 arvestust, millest ponide arvestuses tuli esimeseks Helena Kaal (KRT) Tarsonil. Lasteklassis oli parim Stella-Marii Tamme (Niitvälja) Calendulal, avatud klassi parim oli Epp Keel (Tondi) Westfalial, kes oli ühtlasi parim ka päeva osavõturohkeimas (14 paari), L0 taseme avatud arvestuses. L0 klassi ponidest oli parim Kaisa Falkenberg (Tallinna Ratsaspordikool) Räpsil.

L29 skeemis oli parim juunior Marleen Emilie Vilderson (KRT) Leival ning avatud klassi võitis Charlotte Pärt (Niitvälja) Landrosel.

M tasemel kahanes osalejate arv oluliselt, kuid kolmest paarist noorteklassis oli parim Marii-Heleen Raidmets (Audruranna) Rokitil ning nelja osalejaga avatud klassis võidutsesid Külli Arumäe (KRT) ja Creston.

R klassis oli kolmest parim Dina Ellermann (Tondi) Landy's Akvarelil, teine koht läks Tiina Kuusmannile (KRT) Stallonel ning kolmas R klassis debüüdi teinud Sirly Tillmannile (Kurtna) Butopiaril.

Noorhobustes läksid mõlemad esikohad ülekaalukalt Ellermannile kohe viieaastaseks saaval Donna Annal.

Täpsemad tulemused: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=1&y=2013&id=1013