Niitväljal selguvad juuniorite kolmevõistluse meistrid, parimad noorhobused ja ERL-i karikavõitjad (OTSEÜLEKANNE POSTIMEHES)

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad Niitväljal ratsutamise kolmevõistluse juunioride Eesti meistrivõistlused, Eesti Ratsaspordi Liidu Kolmevõistluse Karikasarja VI etapp ning noorhobuste tšempionaat kolmevõistluses, samuti mängitakse välja kolmevõistluse karikas „Niitvälja Sügis 2016“. Võistluse atraktiivseimast alast – maastikukrossist – näeb Postimehe veebisotseülekannet laupäeval, 3. septembril, algusega kell 16.00.

Eeloleval nädalavahetusel võtavad Niitväljal mõõtu kolmevõistlejad, kes selgitavad parimaid noorhobuseid, tiitlivõitjaid juuniorite vanuseklassis, samuti jõuab lõpule ERL-i kolmevõistluse karikasari. Niitväljal on kavas võistluse ühepäevane formaat, kus hommikul sõidetakse koolisõit ja takistussõit ning õhtul kross, peale mida selguvad ka võitjad.

Võistlusel osaleb kokku 38 võistluspaari, nendest juunioride Eesti Meistrivõistluste arvestuses 5: Andres Zirk ja Automatic Pilot, Ines Themas ja El Barrio, Katriin Sild ja Cape Lily, Kirkke Eliise Põldsalu ja Cendoria S ning Teisi Unt ja Ellux.

Täpsemad stardijärjekorrad ja tulemused