Niitväljal toimus koolisõidu karikasarja teine etapp

Krõbedas külmas peeti Niitväljal ERL Koolisõidu Karikasarja Sisehooaja teine etapp, milles loomulikult enim starte tehti A klassides, kuid sportlasi jagus ka teistesse programmidesse. Et klasse oli palju, kirjutame ainult võitjatest, kõik tulemused aga leiate kalendrist.

A klassi ponide ja laste arvestuses näitas korralikuks konkurentsis parimat taset Tallinna RSK sportlane Kaisa Falkenberg Räpsil. Avatud klassi, mis oli kõige osavõturohkem, võitis Marina Droždova (Niitvälja) Ferraril.

L taseme ponide ning ka juunioride arvestuses võidutses Marii-Heleen Raidmets (Märjamaa) Rokitil, avatud klassi võitis Dina Ellermann Klassikal.

Nooremate noorhobuste programmis oli parim Dina Ellermann (Tondi) Donna Annal, 5-6a. noorhobuste klassis aga Sirly Tillmann (Kurtna) Butopiaril.

M klassi noorte ratsanike arvestuses tõestas paremust Anna-Liisa Rink Zäzil. Avatud arvestuse võitis Tiina Kuusmann (KRT) Stallonel.

Päeva raskeima klassi ehk R taseme võtsid Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel.