Noorhobuste finaalsõidu võitsid Matas Petraitis ja Dorena Z

Kuue- ja seitsmeaastaste hobuste finaalsõidu parimad selgitati kaheksa paari vahel ümberhüpetel, kust parima tulemusega väljusid leedukas Matas Petraitis ja Dorena Z.

Noorhobuste finaalsõidu ümberhüpetele pääses kaheksa võistluspaari, kelle hulgas tervelt kuue Eestist. Parimate hulgas oli neli kuue- ning neli seitsmeaastast. Esimesena startinud leedukas Matas Petraitis tegi kuueaastasel Dorenal järgnevatele ette sellise tulemuse, mida keegi ületada ei suutnudki. Teise tulemusega lõpetasid kõnealuse sõidu Kätlin Sehver ja Envoque WV, kolmandana Gunnar klettenberg ja Vivaldi. Esikolmik läbis vigadeta ka ümberhüpped.

Kätlin Sehver ja Envoque WV; foto Gerlin Kess

Eestlastest saavutasid auhinnalised kohad veel neljandana lõpetanud Kertu Klettenberg ja D.Lady, viienda koha saavutanud Heiki Vatsel ja Ilayza, kuues Tarmo Kutsar ja Little John N ning kaheksanda kohaga eilsed võitjad Kullo Kender ja Dolanda. Lisaks nimetatutele jõudsid ühe karistuspunktiga põhiparkuurist üheksandale auhinnalisele kohale Oliver Karma ja Hangstone JT Z ja üheteistkümnendale kohale Rein Pill ja Cinte Z.

Otseülekannet jälgige Delfist, tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/14588