Noorhobuste sõidus võtsid lätlased kaksikvõidu

Tänane teine ala Saku Suurhallis oli kuue- ja seitsmeaastaste ümberhüpetele toimunud parkuur kõrgustel 125/130 cm, kus kaksikvõidu viisid Lätti Kristaps Neretnieks ja Girts Bricis oma hobustel Caramsin ja Emilia Jolie.

Tänase noorhobuste tulemuse kohta võime öelda, et kas rada oli kerge või noorhobuste tase on väga hea. Võtkem kuidas soovite, kuid ümberhüpetele pääses 26 hobust 46-st. Ümberhüpetel seevastu puhtaid sooritusi enam nii palju ei tulnud. Esimesena läbis ümberhüpped takistusi maha ajamata Gunnar Klettenberg Pilgrimil, kuid teenis ühe karistuspunkti ületatud normiaja eest. Järgmisena suutis puhta sooritusega hakkama saada ja juba aja piires Tiit Kivisild Sullivanil. Vaid veidi jäid neile alla Catlin Vatsel ja Catwoman XS.

Lätlaste triumfi alustas Girts Bricis, kes asus võistlust juhtima hobusel Emilia Jolie. Veidi hiljem ületas Kivisild Corsicaga oma tulemuse Sullivaniga, kuid võiduka punkti pani võistlusele viimaste hulgas startinud eilne noorhobuste teine paar Kristaps Neretnieks ja Caramsin. Eelviimasena startinud Rein Pill ja A Brok püüdsid võistluse lõpplahendusse veel muutust tuua sõites küll kiireima aja, kuid kaks mahaajamist ei andnud võiduvõimalust.

Tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/5372 .