Noorte ratsanike esimene võit läks soomlannale Emma Tallbergile hobusel Monday

Tallinn International Horse Show esimeseks rahvusvaheliseks sõiduks oli noorte ratsanike kahefaasiline 125 cm sõit, kus parima tulemuse sõitsid välja Emma Tallberg ja Monday II (FIN). Eesti parimana saavutas neljanda koha Linda Randpere hobusel Lord Leu.

Võistluse algfaasis tekkis tunne, et Norra rajameister Anders Hafskjold on meie kandi rahvale üles pannud liialt raske raja, sest kuidagi ei kippunud noored ratsanikud jõudma teise faasi. Esimesena suutis seda teha lõpuks kuuendale kohale jõudnud lätlanna Kristine Egle hobusel Concorde, eksimata ka teises faasis. Kiireima sõidu tegid soomlanna Emma Tallberg ja Monday II. Teine ja kolmas koht viidi Leetu ning need saavutasid vastavalt teisena Kristupas Petraitis ja Lordano ning Dovile Matulyte ja Paulchen Panther.

Eesti parima tulemuse eest hoolitsesid esimeses noorte sõidus Linda Randpere ja Lord Leu, jõudes neljandale positsioonile. Viiendal kohal lõpetasid Kristi Vilu ja Rubens. Teised meie noorsportlased teise faasi ei pääsenud. Kokku sai teises osas tulemuse kirja seitse paari alustanud 22-st.

Tallinn International Horse Show tulemused leiate jooksvalt on-lines aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/5372 .