Oktoobri teisel nädalavahetusel toimus takistussõiduvõistlus Ecu tallides

Põhisõidu parimad – Gertu Marion Lepp ja Charlene © Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

9. oktoobril toimus Ecu tallides sügishüppe nimeline võistlus. Läbi viidi neli parkuuri, viimases sõidus olid üles seatud 110 cm kõrgused takistused. Päeva jooksul tehti pea 50 starti.

70 cm puhtus-kiirus parkuuris oli eksimusteta sooritusi 10. Kiireima ajaga noppisid võidu Sofi Kurvits (Tartu Ratsakool) ja Anella, teise tulemuse said kirja Emiilie Kalde (Tartu Ratsakool) ja Beauty Tooma, kolmandad olid Elisabeth Prääm (Tartu Kalevi RK) ja Marvel.

80-90 cm parkuuris võisteldi samuti puhtusele-kiirusele. Parima tulemusega lõpetasid Eleri Jõgi (Liivimaa RK) ja Allenwood, teisele kohale platseerusid Anne Tipp (Liivimaa RK) ja Horacy, kolmanda koha hõivasid Aleksandra Suits (Tartu Kalevi RK) ja Rubiina.

100-105 cm puhtus-kiirus parkuuri võitsid Gertu Marion Lepp (Tartumaa RSK) ja Charlene.

Põhisõiduks oli rajameister üles seadnud 110 cm parkuuri, kus parimad selgitati ümberhüpetel. Sõidus osales 4 paari, kolm neist pääsesid ümberhüpetele. Ümberhüpetel oli vaid üks vigadeta sõit, sellega olid võidu kindlustanud ka eelmise sõidu võitnud Gertu Marion Lepp (Tartumaa RSK) ja Charlene. Teise tulemuse said kirja ühe veaga Ann Öpik (Nõo RK) ja Warlock, kolmanda tulemuse sõitsid Kärol Valvik (Nõo RK) ja Leopardo E.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/10089/TS_Ecu_09.10.21.pdf?1633851000