Oliver Karma ja Vanco Z eile Šiauliai suure ringi kolmandad

Eile alustasid Šiauliai International Horse Show raames lisaks koolisõitjatele ka takistussõitjad, kelle õhtuses suures ringis lõpetasid kolmandal kohal Oliver Karma ja Vanco Z, kui võidu noppisid sarnaselt nädalataguse Tallinna võistlusega poolakas Michal Kazmierczak ja Apart.

Šiauliai suure ringi esimene võistlus peeti sarnaselt Tallinnaga kõrgusel 140cm puhtusele ja kiirusele. Tallinna show`ga sarnanes seegi, et reedese suure sõidu parima tulemuse sõitsid välja Michal Kazmierczak ja Apart Poolast. Kui teinegi koht läks Poola, Dawid Kubiakile hobusega Quite Donaldson, siis kolmandal kohal lõpetasid Oliver Karma ja Vanco Z. Võistluses oli viis puhast sooritust, seda 35 startija hulgas. Teised eestlased suures ringis auhinnalistele kohtadele ei jõudnud.

Väikeses ringis, mis peeti kõrgusel 130cm ning samuti puhtusele ja kiirusele hiilgas leedukas Kristupas Petraitis, kes võttis võidu hobusega Barichela. Teine ja kolmas koht läksid Venemaale, vastavalt Natalia Simonia ja Gardemarin ning Vladimir Beletsky ja Conrad 100. Eestlaste parimaks jäid üheksas ja kümnes auhinnaline koht, mille saavutasid Kullo Kender ja Axel V ning Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart. Mõlema Eesti paari tulemuseks oli üks karistuspunkt.

Noorte hobuste sõidus jõudis auhinnale kolm Eesti võistluspaari. Kuuendad olid Tiit Kivisild ja Vulcano, kaheksandad Kullo Kender ja Dolanda ning 12. Helene Marie Rögo ja Con Quick. Võitis poolakas LukaszTroszczynski hobusega Catlin.

Šiauliai tulemused leiate aadressilt http://www.equestrian.lt/