Oliver Karma ja Vanco Z täna Helsingi põhisõidus kolmandad

Täna jätkus Helsingis rahvusvaheline takistussõiduvõistlus, kus Oliver Karma ja Vanco Z saavutasid parime Eesti võistluspaarina päeva kõrgeimas sõidus kolmanda koha.

Laupäevane põhisõit Helsingi CSI1* tasemega rahvusvahelisel võistlusel peeti kahefaasilisena kõrgusel 140cm. Alavõit jäi Soome ning selle saavutasid Susanna Granroth ja Anatevka enam kui viiesekundilise eduga teises faasis leeduka Richardas Vismerise ja Chiara ees. Kolmanda tulemuse sõitsid välja Oliver Karma ja Vanco Z. Kolm esimest olid ainukesed, kes läbisid teise osa vigadeta. Nelja karistuspunktiga teises osas oli neljas Rein Pill hobusega A Brok. Auhinnalisele kaheksandale kohale jõudis Tiit Kivisild hobusega Donna Paola, Kullo Kenderi ja Aceri saagiks jäi auhinnaline 11. koht.

Madalam sõit peeti täna kõrgusel 130cm ning sarnaselt eilsega saavutasid Urmas Raag ja Ibelle van der Grote Haart tänagi kolmanda koha. Võitsid Petri Korhonen ja Ingliston Wicker Soomest. Eestlastest jõudsid auhindadele veel viiendana Karma ja Hangstome JT Z, kaheksandana Rein Pill ja Sinequamon ning üheksandana Kender ja Astrid L.

Helsingi tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/15379

Homseid sõite saate jälgida otseülekandes aadrssil http://www.hevosia.com/live/