Oliver Townend juhib hetkel Land Rover Kentucky kolmevõistlust

Kaks koolisõidu päeva aasta esimesel CCI5*-L tasemel kolmevõistlusel Kentuckys on möödas ning liidripositsiooni hoiavad enda käes Oliver Townend (GBR) ja Cooley Master Class.

Eelmise aasta võitjad, Townend ja Cooley Master Class, juhivad võistlust tulemusega 24,1 karistuspunkti seljatades sellega kaasmaalase Piggy Frenchi Quarrycrest Echol (27,1 kp) ning ameeriklase Boyd Martini Tsetserlegil (27,9 kp). Neljandal kohal asetseb Šveitsi sportlane Felix Vogg Calerol, kes tulemusega 28,0 kp olid liidrid pärast esimest koolisõidu päeva.

Oliver Townend (GBR) & Cooley Master Class/ Foto: kentuckythreedayevent.com

Reedene hommik Kentuckys kujunes tuuliseks javihmaseks, mistõttu pidid teise poole võistlejad saama hakkama ebamugavamates tingimustes kui neljapäevased sportlased. See aga ei heidutanud pea 11 700 vaatajat, kes olid kohale tulnud, ning ka Townend leidis, et keerulisemad ilmastikuolud hoopis aitasid teda.

“Cooley Master Class oli väga tubli ja on tore hoida liidrikohta pärast esimest ala,” kommenteeris Townend, “Vihmase ilma tõttu oli hobune tähelepanelikum, kuid see isegi toimis paremini: skeemi alguses oli ta veidi uimane, kuid nurgas olevad lilled äratasid ta enne jalavahetust üles. Kokkuvõttes olen skeemi ja hobusega väga rahul.

Vaata Oliver Townendi ja Cooley Master Classi skeemi:

Leading Ride: Oliver Townend and Cooley Master Class #LRK3DE

Defending champions, Oliver Townend (Official) and Cooley Master Class, lead after dressage at the Land Rover Kentucky Three-Day Event presented by Mars Equestrian! #LRK3DE

Posted by USEF Network on Reede, 26. aprill 2019

Tänane päev jätkub krossiga, mis algab meie aja järgi kell 17.30 õhtul. Derek di Grazia poolt tehtud rada on muljetavaldav ning tõotab hetke paremusjärestust oluliselt muuta. Tutvu kõigi takistustega Horse&Houndis

Võistluse stardijärjekorrad ning tulemused on leitavad kodulehel.