Oluline info ratsasportlasele 2019 a hooaja kohta

Lisame ka siia info olulisemate muudatuste kohta 2019. a hooajal.
Palume kõikidel ratsasportlastel tutvuda uuendatud määrustikega ratsaliidu kodulehel. Lisaks on uuenenud Ratsanet.ee e-pood ja avatud on võimalus osta litsentsid 2019. aastaks. Kõigest pikemalt allpool.

Määrustike uuendused

Kõikide uuendatud dokumentidega ja nendes tehtud muudatustega saab kodulehel tutvuda.

 

Ratsanet.ee uuendused

Ratsanetis on nüüdsest avalik e-poe edasiarendus, mille käigus lisandusid FEI litsentside ja passide tasud.

Lisaks saab detsembri teisest poolest osta litsentse järgmiseks aastaks ning sooritatud makse kohta saab tellida arve. Seoses antud uuendusega, palume edaspidi kõik maksed, mis puudutavad Rohelist Kaarti, ERL litsentse, sportlase kindlustust ning FEI tasusid, teha ainult läbi Ratsaneti e-poe.

Tellimise juhend:
esmalt tuleks kõik soovitud tooted/teenused tõsta ostukorvi kokku, soovi korral esitada andmed arve jaoks ning sooritada pangalingiga makse (Swedbank, SEB). Kui pangalinki ei ole võimalik kasutada, siis palume ostukorv ikkagi Ratsanetis kokku panna ning pangalingi asemel teavitada maksekuupäevast. Makse selgitusse märkida kindlasti Ratsaneti tellimuse number.

Tellitud arve väljastatakse mõlemal juhul kolme tööpäeva jooksul pärast makse kinnitust Ratsanetis.

Alates 1. jaanuarist 2019 muutub hobuse omanikuvahetus tasuliseks ning selle teenuse eest tasumine lisandub samuti Ratsaneti e-poodi.

Täiendavat infot litsentside ja omanikuvahetuse kohta leiate http://www.ratsaliit.ee/vali-teema/sportlane/voistlustel-osalemine/

Tuletame veel meelde, et seoses uuenenud andmekaitse seadusega palume kõigil Ratsaneti kasutajail oma andmed üle kontrollida ja anda vajalikud nõusolekud oma andmete töötlemiseks. Vastavate nõusolekute puudumisel on Ratsanet.ee kasutamine ja võistlustele registreerimine piiratud.

Oluliselt on muutunud alaealiste andmete kinnitamine, kuna ühtlasi on nõutud ka lapsevanema nõusolek lapse võistlustel osalemiseks. Nende puhul peab laps ise oma kontole sisse logima, et lapsevanem saaks ID-kaardiga vajalikud nõusolekud kinnitada. Alaealiste andmete uuendamine ja kinnitamine kohustuslik.