Olümpiamängude ratsavõistlused algavad täna kolmevõistlusega

Meie aja järgi eile hilisõhtul avati Londonis kolmekümnendad suveolümpiamängud. Olümpia ratsaspordiprogramm algab täna kolmevõistluse koolisõidu esimese päevaga, hobumaailm jõuab Londonisse homme hilisõhtul.

Teatavasti on Olümpiamängude kavas kolm ratsaspordiala – kolmevõistlus, koolisõit ja takistussõit. Täna algavas kolmevõistluses astub võistlustulle 74 võistluspaari, kelle koolisõit on jagatud võrdselt tänase ja homse päeva vahel. Kavas on nii võistkondlik kui individiuaalarvestus. Meile lähematest riikidest astuvad kolmevõistluses starti Valgevene sportlased Alena Tseliapushkina ja Aleksander Faminou, Venemaalt Mihail Nastenko ja Andrei Korshunov ning poolakas Pawel Spisak.

Esmaspäeval algavast krossist toob hobumaailm.ee oma lugejatele juba operatiivset informatsiooni otse sündmuste keskpunktist. Meie peatoimetaja jääb Londonisse kaheks nädalaks, mis tähendab, et kogu ratsaspordiprogramm saab lugejateni toodud koos kõikide ehedate olümpaemotsioonidega.

Londoni mängude ratsaspordi alamlehe leiate aadressilt http://www.london2012.com/equestrian/schedule-and-results/index.html .