Olustveres toimus koos kolmevõistlusega ka takistussõiduvõistlus

100 cm sõidu võitjad Lenna Loore Sillandi ja Zpiruliina. Foto: Laura Pedjak

Sarnaselt eelmisele aastale, toimus 12. juulil jällegi Olustveres kolmevõistlusega samaaegselt ka takistussõiduvõistlus. Võisteldi kolmes parkuuris, põhiparkuuris tuli hüpata 110 cm kõrgusega takistusi. Põhiparkuuris olid parimad Annie Saavan ja Piaster.

Kahefaasilises 90 cm parkuuris tehti kümme starti. Raja läbis eksimusteta kaks paari – kiirema ajaga lõpetasid ja ühtlasi ka esikoha noppisid Liis Šavlin (RK El Awrah ET) ja Romantik, teise tulemuse sõitsid Kristi Kõiv (Viljandimaa RSK) ja Kaffe. Kolmanda koha said Kairi Dräbtsinskaja (Viljandimaa RSK) ja Parabellum. Sõidu kõiki tulemusi näeb SIIN.

Seitseteist paari oli võistlustules 100 cm puhtus-kiirus parkuuris. Sõidu võitsid Lenna Loore Sillandi (Viljandimaa RSK) ja Zpiruliina. Kõiki tulemusi saab vaadata SIIT.

Põhisõiduks oli 110 cm tõusva raskusega jokkeriga parkuur. Maksimumpunktidega lõpetas sõidu kaks paari – nobedama sõiduga võtsid võidu Annie Saavan ja Piaster, teise koha said Kristi Kõiv (Viljandimaa RSK) ja Glamorous Girl. Kolmandale kohale platseerusid Rebeka Luhaste (ESHKS) ja Querido Mio.

Põhisõidu tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/8524/tulemused_klass3.pdf?1594553786