Oma Hobu lõpetab

Ajakiri Oma Hobu lõpetab ilmumise – kurb, kuid tõsi. Pärast 13 aastat tegutsemist, mille jooksul nägi ilmavalgust 75 ajakirjanumbrit, anname endale aru, et üksnes entusiasmiga, kui palju meil kõigil seda ka poleks, ajakirja ei tee.

Elu on muutunud ja suur osa informatsioonist kolinud üle elektroonilisse pressi. Sellele vaatamata oli trükilõhnaline, paberil ajakiri paljudele hobusesõpradele siiski heaks lugemisallikaks, oli hingelähedasem ja mõnusam, kui arvutiekraanilt kumav inforägastik.

Lähiajal võtame toimetusest tellimisraha tagastamiseks ühendust nendega, kes on teinud ettetellimise 2016. aastaks juba varem või jõudsid selle alles hiljaaegu vormistada Omniva kaudu.

Toimetuse nimel tänan kõiki abilisi, kes aastate jooksul vabast tahtest Oma Hobu teha aitasid. Suur tänu kirjutajatele, pildistajatele, joonistajatele, toimetajatele! Eriline tänu Egon Erkmannile ja Karmen Haibale ajakirja suurepärase kujunduse eest kogu ilmumisaja jooksul.

Tänan ka neid, kes rahaliselt abistasid ning kelle kaasabil sai üldse võimalikuks ajakirja ilmumine. Ja kõige tähtsam – aitäh kõigile lugejatele, kelleta poleks ajakirja olemas olnudki. Kahjuks on meie rahvaarv selleks liiga väike, et ainuüksi tellijate makstud summadest ajakirja välja anda.

Kes teab, ehk sünnib Eestimaal taas kunagi võimalus teha hobuajakirja, kui tähtede seis soodsamaks kujuneb. Täna aga jätame teiega, armsad lugejad, nägemiseni!

Ago Ruus – ajakirja Oma Hobu looja ja peatoimetaja