Ootame rakendisportlaste ettepanekuid 2011. hooaja kohta

Kohe on lõppemas 2010. a. ja kinnitamist ootab 2011. aasta võistluste kalenderplaan.

Oktoobrikuus toimunud ratsaliidu rakendispordi koosolekul Säreveres andsid korraldajad nõusoleku viia ka tuleval aastal läbi väga vajalikke võistlusi rakendisportlastele Eestis. Seoses sellega on Teile, rakendisportlased, palve – märkige ära, millistest võistlustest plaanite Teie 2011. a. osa võtta või neid ise korraldada.

Teil on võimalus luua enda soovidele ja vajadustele sobiv võistluste ajakava. Vastavalt teie osalemissoovidele saab ratsaliidu rakendispordi manager korraldajatega läbi rääkida toimumise aja ja koha suhtes. Meid on Eestis liiga vähe, et jätkuks võistlejaid kõikidele samaaegselt toimuvatele võistlustele. Tahame luua ka korraldajatele kindlustunde, et võistlused on ajaliselt sportlaste poolt soovitud ja oodatud.

Kahjuks ei ole võimalik ajaliselt koosoleku vormis kokku saada ja hääletada. Seega palume saata oma ettepanekud e-kirjagavillemsonmarko@gmail.com hiljemalt 04.12. 2010.

Infoks, et 2011. on plaanis korraldada ka rakendispordialaseid teoreetilisi ja praktilisi koolitusi. Ootame Teie soove ja ettepanekuid, millises vormis ja mis teemal koolitusi oodatakse. Kogu eelneva kohta jagab infot Marko Villemson villemsonmarko@gmail.com 52 17 632.

ERL