Palju õnne, Gunnar Klettenberg (50)!

Täna peab oma juubelit Eesti üks tuntuimaid ja edukaimaid ratsasportlaseid – Gunnar Klettenberg. Kuigi õppinud veterinaariks, ei ole Gunnar seda ametit eriti pidanudki. Sportlase suureks kireks ja unistuseks on hoopis alati olnud hobused ja nendega tegelemine ning nii elab ta enda sõnul just praegu oma unistuste elu.

 

Gunnar on Eesti takistussõidu koondise kanditaat alates 1998 aastast, võitnud mitmeid MK-etappe ja meistritiitleid, valitud Eesti parimaks ratsasportlaseks. Eesti Entsüklopeedia kohaselt on Gunnar esimene Eesti ratsasportlane, kes ületas ratsutamise kõrgushüppes 2 meetrit (2000 a). Oma karjääri parima tulemuse, 12. koha maailmakarika finaalis saavutas takistussõitja 2006. aastal Kuala Lumpuris.

 

Eduka takistussõitjana on Gunnar suureks eeskujuks ja iidoliks lastele ja noortele, mida näitavad iga-aastased pikad autogrammi soovijate järjekorrad Tallinna Horse Show’l.

 

Lisaks sportimisele peab Gunnar ka treeneriametit ning hobusekasvatustalu Viljandimaal.

 

Soovime Gunnarile palju õnne ja edu veel järgmiseks 50 aastaks!


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23