Pallase takistussõidu põhisõidu parim oli Andres Udeküll

Andres Udeküll (EST) – Cash Is King. Foto: Kylli Tedre-Gavrilov / www.kyllitedre.com

Pühapäeval, 20. mail avasid ka Pallase Tallid oma võistlushooaja, kui korraldasid ERL takistussõiduvõistluse sõitudega kõrgustel 80-130 cm. Lisaks peeti kalenderplaaniväline väike parkuur kõrgusel 60-70 cm.

Handicapiga põhiparkuuris kõrgustel 120/130 cm võistlesid kõik kuus osalejat madalamal kõrgusel. Parima soorituse tegi Andres Udeküll (RSK KRT) hobusega Cash Is King ning oli kolmas hobusega Edwina, teine oli Maris Suuster (Tondi RSK) hobusel Quansar Z.

Suuster ja Quansar võitsid aga 100/110 cm handicap parkuuri, kus olid oma kõrguseks valinud 110 cm. Parkuuris kõrgusel 90 cm oli parim Magnus Järve (RSK KRT) hobusel Santos.

Kõrgusel 80 cm toimus kolm erinevat arvestust. Avatud klass, arvestus lastele vanusega kuni neliteist aastat ning 4-5 aastaste hobuste arvestus. Avatud klass ja lapsed võistlesid kahefaasilises parkuuris, noored hobused aga puhtusele. Avatud klassi parim oli Helerin Tihane (Lahemaa HK) hobusega Aidur. Laste klassi võitis Aleksandra Kortshenova (EHS) hobusel Viirok. Parim noorte hobuste seas oli aga Teele Tohver (Märjamaa SK) hobusega Elliot.

Kalenderplaanivälise pisikese parkuuri, kus startis 17 paari, võitis Johanna Jürisson hobusel Africana.

Kõik tulemused on leitavad: https://ratsanet.ee/system/files/5877/Tulemused.pdf?1526825178