Pärast teist osavõistlust Varssavis: Kazmierczak, Belekhov, Hugyecz

Täna peeti Varssavis Kesk-Euroopa takistussõiduliiga finaali teise osavõistlus, millega Michal Kazmierczak säilitas liidrikoha venelanna Aleksander Belekhovi ja kolmandaks tõusnud ungarlanna Mariann Hugyeczi ees.

Tänaseks põhisõiduks oli Varssavis Kesk-Euroopa liiga teine osavõistlus, kus takistuste kõrguseks 150cm ning parimad selgitati ümberhüpetel. Põhiraja läbis vigadeta viis paari, kelle hulgas meie liigast üldises paremusjärjestuses üsna taga asuvad poolakas Lukasz Koza ja leedukas Andrius Petrovas. Meie liiga sõitjatel tuli tunnistada kolme sakslase paremust, kellest võitjaks osutus Philipp Schober hobusega Quinta 106. Etapi võidupunktid (20) võttis neljanda koha eest Koza hobusega Chito Blue, teise koha punktid Petrovas hobusega Gigollo. Tulemused olid meie liiga meestel vastavalt 8 ja 12 karistuspunkti.

Liider Kazmierczak lõpetas põhiraja hobusega Que Pasa ühe karistuspunktiga ületatud aja eest, millega oli üldjärjestuses kaheksas, liiga arvestuses neljas. Eile Kazmierczakile lähedale jõudnud Belekhov kogus Quincyga täna 8 karistuspunkti ja lisas oma liiga arvestusele 3 punkti, säilitades sellega teise koha. Sarnaselt Belekhoviga lõpetas eile võitnud Jaroslaw Skrzyczynski samuti kaheksa karistuspunktiga ja lasi selle tulemusel endast punktiga mööda liiga lõunaregiooni võitnud ja täna nelja karistuspunktiga piirdunud ungarlanna Mariann Hugyeczi.

Enne otsustavat pühapäevast võistlust on seis liigas ülipinev. Liidril Kazmireczakil on kogutud 84 punkti, kuid turvalisust see veel ei garanteeri. Teisena on Belekhovil 73 punkti, järgnevad 71 punktiga Hugyecz ja 70 punktiga Skrzyczynski. Järgnevad on juba suuremate vahedega, venelannad Olga Chechina ja Natalia Simonia on kogunud 55 punkti.

Meie takistussõitjatele ei toonud tänanegi võistluspäev paremaid hetki. Põhisõidu lõpetasid Kertu Klettenberg ja Ulrike R viie karistuspunktiga, mis andis 18. koha. Gunnar Klettenberg ja Traffic lõpetasid üheksa, Urmas Raag ja Carlos 13 karistuspunktiga.

Hommikuses 140cm sõidus tegid ilma Jaroslaw Skrzyczynski ja vennad Petraitised Leedust. Kui poolakas võttis hobusega Ares esimese ja hobusega Quintella kolmanda koha, siis teine oli Matar Petraitis hobusega Soli Deo Glorija, neljas Kristupas Petraitis hobusega Dylano M. Parima eestlena oli Urmas Raag hobusega Ibelle van de Grote Haart nelja karistuspunktiga 39. kohal.

Varssavi tulemused leiate aadressilt http://www.cavaliada.pl/pl/wyniki/