Pärna Karika põhisõidu võidu noppis Ervi Kaasiku

Ervi Kaasiku ja Cendoria S. Photo: Mari Ann Selge / selge.smugmug.com

6. juulil olid takistussõitjad võistlustules Pärna Talus. Mõõtu võeti viies parkuuris kõrgustel 80-120 cm. Pärna Karika raames peeti ka Tartumaa Meistrite Karika VII etapp. Põhisõidu kõrgusel 120 cm võitsid Ervi Kaasiku ja Cendoria S.

Põhisõiduks oli puhtus-kiirus parkuur kõrgusel 120 cm, kus osales viis paari. Parima tulemusega lõpetasid Ervi Kaasiku (Nõo RK) ja Cendoria S, kes teenisid rajal 4kp. Teise koha said Erkki Hõim (Märjamaa SK) ja Aspirin, kolmanda tulemuse said kirja Veiko Uuk (Tartumaa RSK) ja Beiton.

Ka 110 cm sõit peeti puhtusele ja kiirusele. Parkuuri raames koguti ka Tartumaa Meistrite karikasarja avatud arvestuse punkte. Sõidu võidu noppis Erkki Hõim (Märjamaa SK) hobusega Cadmium, teised olid põhiparkuuri võitjad Ervi Kaasiku (Nõo RK) ja Cendoria S. Kristin Hango (Pärna RSK) ja Lanetta said kolmanda koha.

100 cm puhtus-kiirus sõidus olid parimad Anny Roost (Järvamaa RSK) ja Parys.

Kolmkümmend kaheksa paari osales 90 cm parkuuris. Sõidu raames koguti ka TM karikasarja punkte kahes arvestuses –  kuni 18a ratsanikud hobustel või ponidel ja harrastajad. Sõidu võidu noppisid Hanna Laas (Nõo RK) ja Vesta-Linne. Teise tulemuse said kirja Helena Lill (Pärna RSK) ja Concordia, kolmandad olid Ann Öpik (Nõo RK) ja Rose.

Päeva alustanud 80 cm sõidus osales 25 paari, vigadeta lõpetas neist kümme. Esimese ja kolmanda koha teenis Elina Ilusk (Järvamaa RSK) hobustega Bignam ja Custer. Napilt teiseks jäid Mona Leis (Tartu Ratsakool) ja Lisander.

Tulemused: https://ratsanet.ee/events/1733?locale=et&year=2019