Pärnas toimus suvine takistussõiduvõistlus

115 cm parkuuri võitjad Erkki Hõim ja Cadmium. Foto: Külli Tedre-Gavrilov

9. juunil toimus Pärnas suvine takistussõiduvõistlus. Toimus neli parkuuri kõrgustel 90-125 cm. Põhisõidus olid parimad Berit Truuts (Liivimaa RK) ja Adria. Triin Visnapuu (Liivimaa RK) ja Karlina noppisid kaks võitu.

90 cm puhtus-kiirus parkuuris oli stardis 28 paari, vigadeta sooritusi oli kaksteist. Parima tulemuse said kirja Triin Visnapuu (Liivimaa RK) ja Karlina, teised olid Lisette Jonuks (Nõo RK) ja A Prima Vista. Kolmanda positsiooni hõivasid Berit Truuts (Liivimaa RK) ja Barbarossa.

105 cm parkuuris olid sarnaselt eelmisele sõidule esikohal Triin Visnapuu (Liivimaa RK) ja Karlina. Teise tulemuse said kirja vigadeta sooritusega Hannah Kaarma (Viljandimaa RSK) ja Caikors. Kolmandal kohal lõpetasid 1kp aja eest teeninud Alexandra Somelar (Liivimaa RSK) ja Iibis Korall.

Neliteist paari osales 115 puhtus-kiirus sõidus, vigadeta lõpetas neist 4. Esikoht ja neljas positsioon läks Erkki Hõimule (Märjamaa SK) hobustega Cadmium ja Aspirin. Teisel kohal lõpetasid  Maret Hallik (Tartumaa RSK) ja Jalatus II Z. Kolmanda koha said eelmises parkuuris teisel kohal olnud Hannah Kaarma (Viljandimaa RSK) ja Caikors.

Põhisõidus oli stardis vaid 4 paari. Puhtus-kiirus 125 cm sõidus kahjuks vigadeta sooritusi ei olnud, esikolmiku moodustanud paarid lõpetasid kõik ühe veaga. Parimad olid Berit Truuts (Liivimaa RK) ja Adria, teisele positsioonile platseerusid Maret Hallik (Tartumaa RSK) ja Jalatus II Z. Kolmanda koha said Erkki Hõim (Märjamaa SK) ja Cadmium.

Tulemused: https://ratsanet.ee/system/files/7302/TS_Parna_09.06.19.pdf?1560166484