Patrik Kittel ja Delaunay tegid Mecheleni koolsiõidu suures ringis puhta töö

Tuntud Rootsi koolisõitja Patrik Kittel, kes Mechelenis võistelnud juba üle kümne aasta, võitis tänavu oma karjääris esmakordselt nii sealse Grand Prix kui Freestyle programmi. Kittel võistles 9aastase hobusega Delaunay.

Mecheleni CDI5* tasemega koolisõiduvõistluse nimekaim osaleja on tänavu rootslane Patrik Kittel, kes osalenud Belgia suurvõistlusel juba üle kümne aasta, kuid suur edu saatis teda sellel turniiril tänavu esmakordselt. Nii Grand Prix kui Freestyle programmides asetas Kitteli tema 9aastase Delaunay`ga esikohale viiest kohtunikust neli, Küri võit tuli tulemusega 78.575%. Teisele kohale pääses muide Tallinna HorseShow`dki sponsoreerinud Vian Groupi auhindadele peetud Küris tulemusega 76.075% Hollandi paar Tommie Visser ja VarioHippique`s Vingino, kolmandale Soome paar Terhi Stegars ja Axis TFS tulemusega 75.575%.

"Delaunay on alles 9aastane ja seetõttu ei saanud ma temast veel 100% kätte," mainis Kittel, "Nii noore hobusega tuleb olla ettevaatlik, saavutamaks maksimaalset võimalikku tulemust, kuid igal juhul olen ma õnnelik. Ma ei ole talle veel isiklikku vabakava koostanud, siin sõitsime Toy Story kava, Paen tõdema, et olen hetkel üliõnnelik, kuna minu tallis on neli Grand Prix taseme hobust. Tänan Mecheleni rahvast ülisooja vastuvõtu eest ja me kohtume kindlasti aastal 2016!".

Mecheleni tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1113/1113zeitplanDEU.htm?style=longines

Täna alustavad Mechelenis neljarakendid oma soojendussõiduga, homme on kavas MK-etapi sõidud nii takistussõitjatele kui neljarakenditele.