Paul Argus ja Uppercut võitsid Ruilas nii põhi- kui väiksema sõidu

Pühapäeval, 11. märtsil, jätkus Ruilas sealse talve nimeline võistlus kõrgemate võistlusklassidega. Päevakangelasteks kujunesid Paul Argus (Tondi) ja Uppercut, kes võitsid nii põhisõidu, kui keskpäevase madalama avatud sõidu.

Ruila Talve põhisõiduks oli ümberhüpetega parkuur kõrgusel 130 cm, kus starti asus 17 võistluspaari. Puhtalt läbisid põhiparkuuri 7 paari, kelle hulgas nii Urmas Raag (GKG) kui Kätlin Sehver (Ruila Tall) kahel hobusel. Viimaseid peeti ühtlasi statistilisteks favoriitideks. Ümberhüpete algus lõi aga kaardid segamini. Esimesena startinud Raag ja Axel oli tegemas väga head aega, kui eksisid viimase takistuse valikul. Õnneks pääses võistluspaar välja langemisest vale takistuse hüppamise tõttu, kuid volt õige lõpptakistuse ees ning hiljem veel ka mahaajamine, ei lubanud heidelda paremate kohtade eest. Teisena startinud Sehver ja Lord Leu võtsid Raagist ja Axelist küll suuremad pöörded, kuid tegid siiski väga hea aja. Kahjuks pudenes neilgi viimane takistus. Esimese puhta soorituse ümberhüpetel tegid Katrin Pill (Ruila Tall) ja Adolf, kes lõpp-protokollis platseerusid kolmandaks. Teisele reale jõudis Sehver hobusega Utinka S ning võitjaks krooniti mõnevõtta üllatuslikult, mida tõdes ratsanik ka ise, Paul Argus oma uuel võistlushobusel, kelleks 10. aastane belgia soojavereline ruun Uppercut.

Argus ja Uppecut ei lahkunud Ruilast vaid põhisõidu võiduga. Sama paar "pani kotti" võidu ka eelnenud 120 cm kõrguste takistustega parkuuris, kus Pauli kontosse jäi kolmaski koht hobusega Peak a Boo. Teise kohaga segas Arguse kaksikvõidu Kullo Kender (Tartumaa) hobusega Challenge MB.

Pühapäevast võistluspäeva alustati Ruilas kahefaasilise parkuuriga kõrgusel 115 cm, kus avatud arvestuse parimaks osutusid Elis Nõgel (Viljandimaa) ja Areen, juuniorite parimaks aga Susan Kaleta (Viljandimaa) ning Aga Flamenco von Feight. Võitjatele järgnesid vastavalt nii avatud kui juuniorite klassis osalenud ja mõlemas arvestuses teise koha pälvinud Kelli Laev (Tartumaa) ning Free Bay, avatud klassis kolmandana Eleri Kiveste (Vändra) ja Coperfild, juuniorite klaasis kolmandana Catlyn Resto (Tartumaa) ja London.