Paul Argus lõpetas Helsingi Hobumessi minivõistluse kahe võiduga

Möödunud nädalavahetusel peeti Helsingis hobumessi, mille raames viidi ühtlasi läbi miniatuurne takistussõiduvõistlus, kus lisaks mitmele Soome ratsasportlasele osales Eesti takistussõitja Paul Argus.

Helsingi hobumessil, mida külastas ametlikel andmetel ligi 40 000 inimest, oli kavas nii laupäeval kui pühapäeval parkuur kõrgusel 130 cm. Mõlemal päeva lõpetas Paul Argus esikohaga, jagades seda pühapäeval küll Soome takistussõitjaga. Laupäeval, kui kuni 130 cm kõrguses tõusva raskusega sõidus startis kaheksa võistluspaari, oli Argus teistest kiireim hobusega Opaal. Pühapäeval peeti maha publikule atraktiivne Masters. Kolmandatel ümberhüpetel kogusid neli karistuspunkti nii Paul Argus ja Uppercut kui ka Sanna Backlund ja Baccara. Vastavalt reeglitele jäid mõlemad seetõttu esikohta jagama.

Helsingi hobumessi võistluse tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/8726, messi kodulehülje aadressiks on http://www.messukeskus.com/Sites3/GoExpo2014/HelsinkiHorseFair/Sivut/default.aspx#