Paul Argus parim eestlane teisel võistlusnädalal Moskvas

Paul Argus, Renessin ja Maarja Martinson. Foto: Stas Mulyar

Moskvas toimunud CSI2* võistlus, mille esimesest nädalast ka Hobumaailmas ülevaate tegime, läks eelmisel nädalavahetusel edasi ning meie takistussõitjad Urmas Raag, Gunnar Klettenberg, Paul Argus ja Maarja Martinson võistlesid 12.-15. septembrini ka seal.

Head kohad tulid juba esimesel võistluspäeval, mil Paul Argus lõpetas hobusel Renessin kahefaasilise 145 cm kõrguse parkuuri puhta sooritusega kolmandal kohal. Ka teistel meie sportlastel läks selles sõidus hästi. Gunnar Klettenberg ja B Captain Norman sõitsid samuti sõidu vigadeta ning lõpetasid viiendal kohal. Urmas Raag sõitis nii Carlose kui ka Van Dammega puhtalt ning lõpetas vastavalt 8. ja 9. auhinnalisel kohal.

Paul Argus ja Renessin autasustamisel

Teisel võistluspäeval oli 145 cm kõrguses puhtus-kiirus parkuuris meie omadest kõige kiirem Urmas Raag hobusel Carlos, lõpetades raja kolmandana.

Urmas Raag ja Carlos.
Foto: Stas Mulyar

Laupäeval jäi meie omade parimaks soorituseks Paul Arguse ja Jay-Z Bee 140 cm kõrguse puhtus-kiirus parkuuri üheksas ning Ping Pong V 10. auhinnaline koht.

Kui laupäevane päev ei olnud meie sportlastele kõige edukam, siis see tehti tasa pühapäevases ümberhüpetele peetud GP sõidus kõrgusel 145 cm. Selles oli eestlastest edukaim taas Paul Argus, kes hüppas sõidu vigadeta kahe hobusega ning pääses nendega ümberhüpetele. Kui Jay-Z Bee tegi ümberhüptel ühe vea ja lõpetas viiendana, siis Renessin hüppas ka need vigadeta nind lõpetas parkuuri kõrgel kolmandal kohal. Gunnar Klettenberg ja B Captain Norman said põhiparkuuris ühe karistuspunkti ületatud normiaja eest ning lõpetasid 11. kohal.