Paul Argus võistles Savonlinnas, võttes kaks alavõitu

Takistussõitja Paul Argus osales viibides teist nädalat Soomes sealsel rahvuslikul võistlusel Savonlinnas ning võiduarve ei jäänud sealgi avamata.

Pärast edukat juunikuist Salo võistlust mainis Argus hobumaailm.ee toimetusele, et plaanib osaleda juulikuus kahel võistlusel Soomes. Esimene neist toimus möödunud nädalavahetusel Venemaa piiri lähistele ja järvede keskele jäävas Savonlinnas. Võitudeta ei jäänud Paul selgi korral. Tema tulemused jäid ületamatuks reedeses 130 cm kõrguses ja laupäevases 120 cm kõrguse parkuuris. Võidud tulid vastavalt hobustega Uppercut ja Peak a Poo. Viimasega võidetud sõidus jõudis auhinnalisele kohale ka Britt Nigul hobusel Aristoteles. Lisaks oli Paul reedeses 120 cm sõidus kolmas Stacandraga.

Seekordne Grand Prix ei õnnestunud Argusel tõenäoliselt loodetud moel. Uppercutiga saavutati küll kahevoorulises 150 cm parkuuris kuues auhinnaline koht, kuid seda 20 karistuspunktiga. Samas tuleb märkida, et tegu oli Pauli elu esimese 150 cm võistlusega, mille rada sõitja tagantjärele päris keerukaks hindas. Võitis Soome üks tuntumaid takistussõitjaid Mikael Forsten.

Savonlinna tulemused leiate aadressilt http://online.equipe.com/sv/competitions/4609 .