Penelope Leprsevost on hoos ka Veronas

Käesoleval nädalavahetusel jätkub Lääne-Euroopa takistussõidu MK etapiga Itaalias Veronas, kus jällegi näitab head minekut tänavu kaks etappi kolmest võitnud Penelope Leprevost.

Penelope Leprevost, kes värskes Longines Ranking edetabelis on tõusnud juba kolmandale kohale šotlase Scott Brashi ning jänki Kent Farringtoni järel, on tänavu mäletatavasti võitnud MK-etapid Oslos ja Lyonis, kusjuures mõlemad hobusega Flora de Mariposa. Sel nädalavahetusel tal Veronas Florat kaasas pole, kuid sellele vaatamata on prantslanna võtnud juba kaks alavõitu. Eile oli ta parim hobusega Sultane des Ibis kõrgusel 145cm ninh hobusega Nice Stephanie 155cm kõrguste takistustega ümberhüpetele sõidus. Kas õnnestub täna võita kolmas etapp, selgub pärastlõunaks.

Penelope ei ole tegelikult Veronas ainuke kahe alavõiduga sportlane. Seda on Itaalia publiku rõõmuks suutnud teha ka Emanuele Gaudiano, kes hobusega Cocoshynski oli parim eilses 150cm Tabel C sõidus ning hobusega Faro of Heritage reedeses 145cm puhtusele ja kiirusele sõidus.

Tänane Mk sõit algab meie aja järgi kell15.30, sellest teeb otseülekande FEI TV. Verona tulemused leiate aadressilt http://eventcontent.hippoonline.de/1103/1103zeitplanDEU.htm?style=longines