Perila Kevade põhisõidu võitis peoperemees Argus Opaalil

Eile, laupäeval, peeti Harjumaal Perilas takistussõiduvõistlus Perila Kevad, kus kõrgeima sõidu võidu jättis kodutalli võistluse peakorraldaja Paul Argus Opaalil.

Perilas oli kavas neli võistlusala viies arvestuses. Kõrgeimas sõidus oli takistuste kõrgus 125 cm, parimad selgitati kahes voorus. Esimene ja teine auhinnaline koht kuulusid Paul Argusele(Tondi) vastavalt hobustel Opaal ja Peak a Poo, kolmas oli Oliver Karma (Ruila) hobusel Golden Casino. Kümme sentimeetrit madalamal, kõrgusel 115 cm, saatis edu Catlin Vatselit (GKG), kes vahetutele ümberhüpetele peetud sõidu võitis Listral, kolmas oli hobusel Catwoman XS. Teise koha võttis selles sõidus Susan Kaleta (Viljandimaa) hobusel Aga Flamenco von Feicht.

Catlin Vatsel ja Listra osalesid ka kõrgusel 105 cm, kust lahkusid samuti võiduga. Sellel tasemel järgnesid neile Paul Argus ja Carey ning Anni Vakkum (Saaremaa) ja Spa. Madalaimal ERL-i kalenderplaani kuulunud võistlusalal peeti arvestust avatud klassile ja harrastajatele. Avatud klassis osutus edukaimaks Laura-Martiina Lihhatšova hobusel Pont Aleksandre, harrastajate seas aga Maris Uustalu (Tallinn) hobusel Terbe.

Hommikul, enne ERL-i kalenderplaani võistlust, võtsid sportlased Perilas mõõtu kõrgustel 70 cm ja 80 cm. Esimesel tasemel, kus võisteldi vaid puhtusele, läbis parkuuri vigadeta 11 võistluspaari. 80 cm kahefaasilise sõidu parima tulemuse sõitsid välja Kadri-Liis Kõrm (Tallinn) ja Felipe.

Perila võistluste tulemused leiate meie kodulehekülje kalenderplaani rubriigist vastava võistluse alt.