Perila Summer Show avapäeval anti 261 starti

Perila Summer Show kolmest päevast esimene on jõudnud lõpule, startide arv kujunes muljetavaldavaks küümdides 261-ni. Päeva põhisõidus võttis võidu Perila tallide peremees Paul Argus hobusel Peak a Poo.

Kõrgusel 115 cm jõudsid võistluse avapäeval esikolmikusse Catlin Vatsel (GKG) ja Listra, Susan Kaleta (Viljandimaa) ja Aga Flamenco von Feight ning Kerttu Klettenberg ja Arezzo. Selles sõidus olid "nullid" visad tulema. Pärast 35 paari sooritust oli vaid kaks puhast sooritust, kuid lõpuks kujunes puhtaid sooritusi siiski kümme.

Madalamad sõidud peeti kõrgustel 105 cm, 90 cm ja 70 cm. Võitjatena toome välja 105 cm Theresa Dee Torjus (Tondi) ja Lakay, 90 cm My Relander (Tallinn) ja Schecki II ning ERL-i kalenderplaani välises 70 cm sõidus Maris Suuster (Tondi) hobusel Viper.

Võistlus jätkub homme, põhialadeks on kindlasi harrastajate Grand Prix kõrgusel 95 cm ja avatud kahevooruline 140 cm. Hommegi on võistlustelt otseülekanne, millega saate liituda meie avalehekülje bänneri läbi.

Nagu meie rahvuslikel võistlustel viimasel ajal juhtub, oli just 130 cm kõrguste takistustega parkuur startidevaeseim. Puhtusele ja kiirusele peetud sõidu võitis nagu juba mainitud Argus (Tondi) hobusel Peak a Boo. Paremuselt teise tulemusega lõpetasid Kertu Klettenberg (GKG) ja Arezzo ning kolmandana Andres Udeküll (KRT) ja Sir Sirius. Kõik kolm sõitsid raja vigadeta olles seejuures ainukesed puhtad.