Perila Tallid korraldasid pühapäeval oma takistussõidu karikasarja teise etapi

Kohe päev pärast Uuemõisa talli võistlust ehk möödunud pühapäeval võttis ka Perila Tallide meeskond vaatamata lõikavale külmale julguse kokku ning korraldas pisikese ERL kalenderplaani välise takistussõiduvõistluse, mis oli ühtlasi Perila Karikasarja teiseks etapiks.

Handicapiga parkuuris 50/60/70 cm asus starti 20 võistluspaari, kellest teise faasi läbis kiireimini just kõige kõrgemaid tõkkeid hüpanud Laura Martiina Lihhatšova hobusel Sacramento. Siin tuli teiseks Kristelle Teeväli ponil Rahotep ning kolmandaks Birgit Adler Tsirkusel.

Samuti handicapiga sõidus kõrgusel 80/90/100 cm tegi 17 paari seas parima tulemuse Janely Saar Mexicanal, kes võistles kõrgusel 80 cm. Järgnesid sama kõrget parkuuri sõitnud Kadri-Liis Kõrm ja Perlas ning Laura Martiina Lihhatšova hobusel Sacramento.

6 paari võttis osa ka päeva kõrgemast sõidust, milleks oli handicupiga 110/120 cm, kuid 120 tegelikult keegi sõitja ei soovinudki, seega selgus võitja 110 cm peal ning selleks oli Maarja Martinson Cappuccinol. Järgnesid samuti puhaste sõitnudega Paul Argus ja Clipper ning Janika Hirvi ja Straight Flush.

Tulemused: http://hobumaailm.ee/?page=37&m=1&y=2016&id=1869