Perila Winter Show põhisõidu võitis Reet Kerro

Perila Tallide vastavatud maneežis toimus möödunud laupäeval takistussõiduvõistlus, mille põhisõidu võitis Reet Kerro hobusel Printsess Blacky.

Tänaseks on Perila Tallide maneež laupäevasest võistlusest taas igapäevase rahu juurde tagasi jõudnud. Tihe võistluspäev kulges läbi kolme sõidu. Päeva madalaimas, 50cm kõrguses parkuuris jagati esikoht kõigile, kes läbisid raja vigadeta. Viieteistkümnest startijast suutsid seda 8. Small Cupi ehk 70-sentimeetrise parkuuri karika viis Järve talli Mariliis Poopuu Hornettal, talle järgnesid Anett Truupõld Kädil ja Ege Tahk

Baronetil. Starte oli sõidus kokku 18. Big Cupi ehk 90-sentimeetrise võistlussõidu karika , milles oli kokku 17 startijat, võitsid Reet Kerro ja Printsess Blacky (foto Tiina Vallaste), neile järgnesid taas edukalt Mariliis Poopuu ja Hornetta ning Ege Tahk ja Baronet.

Võistlus sujus kenasti ja äpardusteta – sõidud püsisid ajakavas, maneeži pinnas kandis kõiki osalejaid võistluspäeva lõpuni ning peakohtunik Mart Urbas suutis kõike rahulikult ohjata.

Perila Tallid tänavad kõiki võistlejaid, kohtunikke ja abilisi, tänu kellele sai võistlus meeldivalt läbi viidud.

Maarja-Liisa Lill