Peterburis jagus eile meile auhinnalisi kohti kõikides sõitudes

Helene Marie Rägo ja Con Quick. Foto: Mari Ann Selge

Peterburi MK etapil jätkus eestlaste edu ka eile. Juba varem kajastatud põhisõidule, mille võitsid Pill ja Alfons Ra, jagus meie sportlastele teisigi auhinnalisi kohti ja seda kõikides sõitudes.

Nagu varem kirjutasime, päädis eilne 150 cm kõrgune sõit Rein Pilli võiduga. Samas jõudsid auhindadele veel ka Kivisild ja Don Kide (3), Rosenberg ja Fred (4), Argus ja Renessin (8) ning Gunnar Klettenberg ja Traffic (12).

Varem toimunud 125 cm kõrguses puhtus-kiirusparkuuris oli parim eestlane Kaia Loviisa Kink, kes lõpetas Adorable Chabalitoga 7ndal kohal 37 võistluspaari seas. Auhinnalise 12. koha noppis puhta sõiduga ka Andres Zirk hobusel Jackson v/h Dauwhof.

135 cm kõrguses sõidus, mis samuti peeti puhtusele ja kiirusele, tegi hea soorituse Helene Marie Rägo hobusel Con Quick, lõpetades karistuspunkte kogumata neljanda kohaga.

Noorhobuste parkuuris oli eile parim meie sportlane Paul Argus Jay-Z Beel, võttes viienda koha, samas kui Rein Pill ja Happygirl olid kaheksandad, Kertu  Klettenberg ja Quality Paul üheksandad ning Urmas Raag ja Mascalino kümnendad. 40 paari seas oli kokku 11 puhast sooritust.

Tulemused leiate siit: http://fks-lo.ru/

Otseülekanne: https://www.youtube.com/watch?v=jrnRo5NLwo&feature=player_embedded