Pill ja Kivisild alustasid välihooaega Belgias de Warre ratsakeskuses

Kui meil üllatas aprillikuu algus paraja lumevaibaga, siis lõunapoolsetes Euroopa riikides on kevad täies hoos. Belgias Neeroeterenis de Warre ratsakeskuses peetakse sel nädalavahetusel välitingimustes rahvusvahelist CSI2* tasemega võistlust, kus tegid oma selle hooaja esimesed välistardid Rein Pill ja Tiit Kivisild.

Pill on otsustanud avstardid teha madalamatel kõrgustel, kus teda on võistluste kahel esimesel päeval saatnud arvestatav edu. Nii võitis Rein hobusega Carrera Z laupäevase 120 cm sõidu ja oli Touransiga samal kõrgusel reedel teine. Lisaks jõudis vanameister Carreraga reedel 120 cm sõidus auhinnalisele seitsemendale kohale.

Kivisild, kel peagi ees veel sisevõistlusena MK finaal, startis Belgias noorel Sullivanil ja uuel hobusel, kel nimeks Chicca La Manga. Sullivaniga tehti reedel 6aastaste sõidus puhas sooritus, laupäeval koguti üks karistuspunkt teises osas.

Tänased tulemused ei ole veel teada, kuid Pill on Touransiga stardis kõrgusel 120 cm, Carreraga 130 cm ning Kivisild Chiccaga 130 cm ning Sullivaniga 6aastaste sõidus. De Warre tulemused leiate aadressilt http://www.dewarre.be/_ln/internationaal.php?id=56 .