Pill ja Kivisild võtsid Lummenit treeningvõistlusena

Möödunud nädalavahetusel võistlesid meie Belgias treenivad takistussõidukoondise liikmed Rein Pill ja Tiit Kivisild Lummeni Kevadtuuri raames CSI3* tasemega rahvusvahelisel võistlusel.

Mõlemal takistussõitjal oli kaasas kaks noort hobust, kellele kogemuste andmisele suunatigi Pilli sõnul Lummeni võistlusel põhirõhk. Koondise kapten mainis samuti, et Lummeni igakevadine formaat, kus võisteldakse kolmel erineval väljakul ning auhinnarahad ei ole suured, on ideaalne hooaja alustamiseks. Lummeni võistlusel saab anda esimesi välitingimustes võistlemise kogemusi noortele hobustele, samuti saab soovi korral katsetada põhihobuste vormi. Kõik meie sportlastel kaasas olnud noored hobused on töös mullu sügisest – tänavu talvest.

Rääkides "belglaste" edasistest võistlusplaanidest, sai toimetus teada, et kahe mehe plaanides on väike erinevus. Kui Tiit Kivisild stardib 28. aprillil Leipzigis MK finaalis ning osaleb maikuu kolmandal nädalavahetusel koondise koosseisus Taani Rahvuste Karikal, siis Pill, kelle põhihobune Virgin Express on äsja väljunud ravitsüklist, osaleb maikuus mitmel väiksemal Belgias toimuval rahvusvahelisel turniiril.