Pill ja Klettenberg võistlevad Lublinis

6.-9. märtsini Poolas Lublinis peetaval CSI2* Cavaliada Touril osalevad meie sportlastest Rein Pill ja Gunnar Klettenberg. Seni on tulnud ka mõned auhinnalised kohad.

Neljapäeval oli meie sportlaste parimaks tulemuseks Rein Pilli ja Zwingdoc V viies koht Väikses Ringis – kõrgusel 125 cm toimunud kiirus-puhtus parkuuris, kus osales 59 võistluspaari. Samas sõidus saavutas samuti puhta sõidu juures kaheksanda auhinnalise koha Gunnar hobusel Gloria PKZ.

Suures Ringis, 140 cm kõrguses kahefaasilises parkuuris kogusid mõlemad sõitjad 4 kp – Rein ja A Brok esimeses faasis ning Gunnar ja Lance S teises faasis, mis ei andnud enamat 16. kohast 36 osaleja seas.

Eile peeti Keskmine Ring artiklile 274.5.5., mis tähendab kahefaasilist parkuuri, kus teises faasis arvestatakse tulemusi tabel C järgi. Selles sõidus olid võrdlemisi kiired Rein ja Virgin Express, kes hoolimata ühest veast teises faasis lõpetasid 12. auhinnalisel kohal 62 paari konkurentsis. Gunnar ja Gloria sõitsid seevastu puhtalt, kuid aeglaselt, ega pretendeerinud parematele kohtadele.

Mehed jätkavad võistlemist pühapäevani, hoiame teid tulemustega kursis, kuid võite neid ka soovi korral vaadata siit: http://www.cavaliada-lublin.pl/en/results/#%23userB