Pill ja teised meie takistussõitjad Peterburi MK etapil heas vormis

Rein Pill ja Alfons Ra jätkuvalt väga heas vormis. Foto: Mari Ann Selge

Eesti takistussõitjad jätkavad edukat võistlemist Venemaal. Seekord ollakse kolm päeva võistlustules Peterburis Derby Clubis, kus peetakse 2* tasemel MK etapp. Auhinnalisi kohti on kahe päeva peale jagunud juba mitmeid, edukaim paar on olnud seni Rein Pill ja Alfons Ra.

Pill ja Alfons Ra tegid hea soorituse avapäeva viimases sõidus kõrgusel 145 cm, kus tulid 37 paari seas teisele kohale. Kahefaasilises sõidus tegid neljanda koha väärilise veatu soorituse Paul Argus ja Caesar ning seitsmenda auhinnalise koha pälvisid samuti puhta sõiduga Gunnar Klettenberg ja Traffic. 4 karistuspunktiga tuli 11. auhinnalisele kohale Kullo Kender Artasel.

Kuigi tänaseid tulemusi kuskil näha ei ole, tuvastati video vahendusel, et päeva kõrgeima parkuuri kõrgusel 145-150 cm võitsid Rein ja Alfons Ra. Kolmas oli Tiit Kivisild Don Kidel, neljas Renek Rosenberg Fredil, kaheksas Paul Argus ja Renessin.

Eile toimunud 130 cm kõrguses kahefaasilises sõidus oli parima eestlasena kolmas Paul Argus Renessinil, kellele järgnesid kohe Helene Marie Rägo ja Con Quick ning Kertu Klettenberg ja D.Lady. Auhinnalise kaheksanda koha pälvisid Renek Rosenberg ja Torpille du Banney. Kokku osales 45 paari.

6-7aastaste noorhobuste klassis kõrgusel 120-125 cm näitasid taaskord head vormi Argus ja Ping Pong V, kes pälvisid viienda koha. 39 võistluspaari seas võttis üheksanda koha Rein Pill hobusel Happygirl G, samas 11. koha Urmas Raag Van Dammel ning viimase ehk 12. auhinnalise koha Paul Argus Jay-Z Beel. Kõik nimetatud sõidud olid sealjuures karistuspunktideta.

Tulemused peaksid kogunema siia: http://fks-lo.ru/

Otseülekanne: https://www.youtube.com/watch?v=-jrnRo5NLwo&feature=player_embedded