Pill ja Virgin Express alustasid Lesznos teise kohaga MK kvalifikatsioonis

Täna jätkus Lesznos kaks nädalavahetust kestev rahvusvaheliste võistluste tsükke. Sel nädalavahetusel on kavas meie liiga eelviimane MK-etapp, võistluse tasemeks CSI3*-W.

Eestlaste edukaima tulemuse saavutasid tänasel võistluspäeval Rein Pill ja Virgin Express, kes laupäeval kavas oleva MK-etapi kvalifikatsioonis, kus takistuste kõrgus 145 cm, lõpetasid võistlusel kõrgeimat reitingut omava hollandlase Jur Vrielingi ja hobuse VDL Wittinger järel teise koha. Mõlemad sama sõidu faasid läbisid vigadeta ka Gunnar Klettenberg ja Ulrike R, kes lõpetasid auhinnalisel kaheksandal positsioonil. Udeküll ja Ex Calibur lõpetasid nelja, Kivisild ja Calina kaheksa karistuspunktiga esimeses osas.

Võistluspäeva viimase avana oli kavas samuti parkuur kõrgusel 145 cm, mis andis kvalifikatsiooni pühapäevaseks Grand Prix sõiduks. Seal esindas Eestit ainsana Klettenberg Bingoga lõpetades esimese osa kaheksa karistuspunktiga. Kõnealuse sõidu võit läks viimase MM-i hõbedale, saud Abdullah Sharbatly-le, kes osales hobusega Jalla de Gaverie.

Teise nädala avapäeva alustati kõrgusel 130 cm, kus Eesti parimana olid Rein Pill ja Carrera Z seitsmendal kohal. Leszno võistluse tulemused leiate hobumaailm.ee Poola partneri Swiatkoni koduleheküljelt aadressilt http://www.swiatkoni.pl/news-display/3769.html . Samas saate jälgida ka enamuse sõitude otseülekandeid.