Pill, Klettenberg ja Raag asuvad starti Poznani MK-etapil

Täna saab Poznanis alguse Kesk-Euroopa põhjaregiooni viimane takistussõidu MK-etapp enne Varssavi finaali. Eesti poolt asuvad starti liiga liider Urmas Raag ja kolmas Rein Pill, samuti Gunnar Klettenberg.
 

 

Poznani võistluse näol on tegemist üsna kesklinas asuvas ajaloolises näitustekeskuses toimuva multidistsipliinse turniiriga. Lisaks CSI3*-W tasemel peetavale takistussõiduvõistlusega on kavas rahvuslik kooli- ja parakoolisõit, rakendisport ja kolmevõistluse sisekross. Võistlusi peetakse kahel areenil, avalöök antakse täna.

 

Liiga paremusjärjestust silmas pidades on kohal ka meie meeste suurimad jälitajad lõunaregioonist, Tallinnaski võistelnud rumeenlane Andrea Heck ja ungarlanna Mariann Hugyecz. Startimas ei ole põhjaregiooni teine Aleksander Belekhov. Kohal on lisaks Kesk-Euroopa liiga sportlastele mitmeid suuri nimesid, kellest märkimisväärseim vast rootslane Rolf-Göran ("profesor") Bengtsson, kellel pärast Casalli pensionile saatmist küll hetkel (rõhk sõnal hetkel) superhobust ei ole. Aga kindlasti ka šveitslane Pius Shwizer, hollandlane Robert Vos ja teised.

 

Poznani võistluste käiku saate jälgida aadressilt https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/510


Warning: Trying to access array offset on false in /data01/virt72022/domeenid/www.hobumaailm.ee/htdocs/wp-content/themes/flatsome/inc/shortcodes/share_follow.php on line 23