Pill, Raag ja Ellermann võistlevad noorhobuste takistussõidu MM-il

24.-27. septembril Belgias Zangersheides toimuvast noorhobuste takistussõidu MM-ist võtavad osa ka mitmed Eesti ratsanikud ning hobused, teiste seas ka Rein Pill ja parima sugutäku tiitlile Sire of the World kandideeriv 9-aastane A Big Boy.

Samuti asuvad takistussõidus võistlustulle Urmas Raag ja 6-aastane hollandi kuninglik soojavereline ratsahobune (KWPN) Wodan M ning Hanno Ellermann seitsme Nijhofi hobusekasvanduse noorhobusega, osaledes 9-aastase KWPN tõugu hobusega Tadmus ka Sire of the World klassi võistlusel.

Urmas Raagi sõnul on Wodan M üks parimaid hobuseid, kes läbi aegade eestlastele kuulunud on. „Kuna tegemist on väga noore hobusega, siis pikka saavutuste nimekirja ette lugeda ei saa, kuid eelseisval võistlusel loodan temaga vähemalt finaali välja jõuda,“ ütles Raag.

Noorhobuste takistussõidu MM-ist saavad osa võtta kuni 7-aastased hobused ning Sire of the World tiitlile saavad kandideerida kõik üle 8-aastased sugutäkud. Kokku võistleb noorhobuste MM-il 414 ratsanikku 749 hobusel.

Noorhobuste takistussõidu finaal leiab aset pühapäeval ning Sire of the World klassi finaal päev varem, 26. septembril.

Lisainformatsioon: www.zangersheide.com

Mailis Timmi