Pille Oberpalil on paarisrakendite MM-l jäänud veel viimane sooritus

Alates selle nädala neljapäevast peetakse Slovakkias Topol`cinskys paarisrakendite Maailmameistrivõistluseid, kus stardis ka Eesti sportlane Pille Oberpal.

MM-il asus starti 72 ekipaaži, kellest tänaseks, mis peetud koolisõit ja maraton jätkab 70. Eesti sportlane lõpetas koolisõidu 51.-l ja maratoni 61.-l kohal ning jätkab kokkuvõttes 60.-l positsioonil.

Medalite eest võistlevad tõsiselt ungarlased. Kui eile hoiti kolmandat ja neljandat kohta, siis kahe ala järel tõusis liidriks maratoni võitnud Vilmos Lazar, kelle karistuspunktide summaks 78.22. Ungarlased hoiavad liidripositsiooni ka võistkondlikult. Vilmose vend Zoltan, hoiab muide kuuendat kohta. Teisena läheb homsesse täpsussõitu Madalmaade sportlane Harrie Verstappen punktisummaga 82.71, kolmandana poolakas Jacek Kozlowski summaga 83.55. Esimese kuue vahed on üliväikesed ja arvestades asjaolu, et üks mahaaetud pall koonusel annab kolm karistuspunkti, ei ole miskit veel selge.

Võistkondlikus arvestuses juhib enne otsustavat ala nagu juba mainitud Ungari, kelle edu teisena järgneva Saksamaa ees on veidi enam, kui viis punkti. Kolmas on hetkel Austria, kes jääb liidritest maha juba 27 punkti.

Dramaatilisim hetk tänasel maratonil oli kindlasti teiselt positsioonilt alustanud iirlase Barry Capsticki ebaõnn veetakistusel, kus ta õnnetult käru ümber keeras ning oli sunnitud katkestama.

Paarisrakendite MM-i tulemused leiate aadressilt http://www.hoefnet.nl/home/site/uitslagen/62aecfc642fa86462a314dacd31e01e2 .