Pille-Riin Roosileht osales Hollandis rahvusvahelisel rakendivõistlusel

Möödunud reedest eilseni peeti Madalmaades Ermelos rahvusvahelist rakendispordivõistlust, kus eestlastest osales ponide üherakendite võistlusklassis Pille-Riin Roosileht, kes lõpetas võistluse 19. kohal.

Ermelos peetud CAI2* tasemega võistlusel osalesid ühe-, paaris- ja neljarakendid ning seda nii hobuste kui ponide arvestuses. Ponide üherakendites alustas Pille-Riin Roosileht võistlust tugeva neljanda kohaga koolisõidus, kuid maratonis saavutatud 23. ja täpsussõidu 17. koht ei lubanud kokkuvõttes enamat 19. kohast.Roosilehe koondtulemuseks kogunes 124.77 karistuspunkti. Parima tulemuse sõitis välja Hollandi kutsar Marissa Schuiling 92.40 karistuspunktiga. Seda, et just koolisõit ongi tema parim ala rakendis mainis Pille-Riin juba kaks aastat tagasi, kui ta 2013.a. Ungaris toimunud noorte meistrivõistlustel oli avapäeva järel suisa kolmandal kohal.

Hobuste üherakendites oli parim valitsev maailmameister Wilbrord van den Broek Hollandist, neljarakendites sakslanna Mareike Harm. Kõik Ermelo võistluse tulemused leiate aadressilt http://www.attelageinfos.be/portals/0/Resultats/2015/NED/CAI2CANERMELO.20150403.20150406/ABC.htm