Ponide meistriks kolmevõistluses tuli teist aastat järjest Pille-Riin Reinaus ponil Onslow

Eile Juurimaal toimunud ponide kolmevõistluse Eesti Meistrivõistlustel tegid parima soorituse kehtivad meistrid Pille-Riin Reinaus ja Onslow, saades tulemuseks 52,4 miinuspunkti.

Reinaus (Märjamaa) ja Onslow asusid napilt juhtima Priit Reinausi (Märjamaa) ja Rummu Jüri ees pärast ratsastust. Eksimusi ei tulnud ei takistussõidus ega ka krossil. Priit Reinaus seevastu kogus neli karistuspunkti takistussõidus ning lõpetas võistluse hõbemedaliga.

Pronksile tulnud Kai Lassi (Järvamaa) ponil Viktooria asus pärast ratsastust neljandale positsioonile Priidu Tiku (Kassari Ratsamatkad) ja Aramise järel, kuid kuna viimased kogusid takistussõidus enam karistuspunkte, jätkati krossil juba kolmandatena ning sellise kohaga ka võistlus lõpetati.

Ponide klassis startis üldse kokku vaid viis võistluspaari, kellest üks oli sunnitud katkestama kukkumise tõttu. Märkimist väärib asjaolu, et krossil ei eksinud neljast järelejäänud paarist ükski.

Samal päeval toimunud avatud klassis võistles kokku 9 võistluspaari, kellest parima tulemuse said Siret Saks (LMRK) ja Wiplala S tulemusega 53,4 miinuspunkti.

Võistluse tulemused leiate hobumaailma kalendrist: http://hobumaailm.ee/index.php?page=37&m=8&y=2011&id=657