Ponikarika Juurimaa etapil jäi suurima sõidu võit kodutalli

Eile, laupäeval 13. märtsil, peeti Märjamaa vallas Juurima talu maneežis Talvise takistussõidu Ponikarika kolmas etapp. Korraldajate rõõmuks jäi suurima takistuste kõrgustega sõidu võit seekord kodutalli.

Traditsiooniliselt oli kõrgeimas arvestuses, kus seekordne takistuste kõrgus 95 cm, osalejate arv väikseim. Juurimaal osales 16 võistluspaari. Tegemist oli päeva neljanda parkuuriga ning seni ei olnud korraldava Märjamaa Spordiklubi liikmetel sõidud õnnestunud. Seda suurim oli korraldajate rõõm, kui eelviimasena startinud Triinu Lepa lõpetas poniga Rummu Jüri parima tulemusega. Teise koha saavutas Birgit Kreitsberg (Tallinn) ponil Wiking ning kolmanda Helliki Jakk (Parkuur) ponil Hetty.

Madalaima arvestuse esikolmiku moodustasid kolmandal etapil Kamilla Alma Vilderson (KRT) Tarsonil, Kati Raidma (Vändra) Redoral ning Kristi-Maria Tüvi (Tallinn) Wiltoonial. Keskmise arvestuse, kus takistuste kõrguseks 80 cm, paremad olid kolm Tondi klubi ponisportlast. Esikohal lõpetas tänavu enamus poniparkuure võitnud Liis Anette Pae Toonikul, neile järgnesid Berta Tsernant ja Reesi ning Kristina Helmes ja Aksim.