Poola staar Skrzyczynski tõusis teiseks, Klettenberg langes esikolmikust välja

Kesk-Euroopa takistussõiduliiga finaal jätkub eestlastele nukralt. Kui poolakate Skrzyczynski järjest tõuseb, siis Klettenberg jäi juba teist päeva nulli peale.

Tänase päeva põhialaks Varssavis oli MK liiga finaali teine osavõistlus, kus parimad selgitati ümberhüpetel ja põhiparkuuri kõrguseks oli 150 cm. Kui 49st alustanust pääses ümberhüpetele 13, siis paraku ei leidnud me nende hulgast ühtegi eestlast. Peafavoriitidest esimesena startinud Jaroslaw Skrzyczynski tegi hobusel Balouzino puhta soorituse ja jäi ootama teiste vastust. Koheselt järgmisena startinud Anna Gromzina ja Pimlico eksisid ühel takistusel, mis jättis nad täna auhinnaliselt kohalt välja. Puhtalt lõpetasid liiga edukaimatest veel Kristaps Neretnieks ja Conte Bellini ja eile teise koha punktid teeninud ungarlane Laszlo Toth. Ümberhüpetel tegigi just viimane meie liiga sportlastest kiireima soorituse oma hobusel Isti, teise koha punktid jäid Skrzyczynskile ja Balouzinole. Neretnieks, kes liialt riskides sai kirja ühe tõrke, kogus teisest osavõistlusest seitsmenda koha eest 10 punkti.

Enne pühapäevast otsustavat sõitu juhib liigat endiselt Anna Gromzina. Teiseks tõusis 81 punktiga Jaroslaw Skrzyczynski, kolmandana on Neretnieksil 80 punkti. Klettenberg jätkab endiselt 75 punktiga. Kõik saab selgeks ülehomme. Täna õhtul võistleb meie sportlastest veel Urmas Raag, kes hobusega Axel du Beaumont osaleb orienteeruvalt Eesti aja järgi kell 23.00 algavas hüppevõimsuses.