Poolas Ciekocinkos eestlased tagasihoidlikud, kuid mitte halvad

Möödunud nädalavahetusel võistlesid eestlastest Poolas Ciekocinkos peetavatel kolmenädalastel rahvusvahelistel võistlustel My Relander, Oliver Karma ning Grand Prix 13. auhinnalisel kohal lõpetanud Gunnar Klettenberg.

My Relanderi ja tema uue hobuse Expert puhtaid sooritusi kajastasime juba reedeses uudises, järgnevaid päevi käsitleme siin.Traditsiooniliselt oli pühapäeval kavas Grand Prix, mis CSI2* tasemele vastavalt viidi läbi kõrgusel 145cm. Ainukese Eesti paarina osalesid Gunnar Klettenberg ja Traffic, kes tegid puhta soorituse, kuid pisult aeglaselt. Üks karistuspunkt ületatud normiaja eest andis siiski auhinnalise koha, milleks 13. Ümberhüpetel osales arusaadavalt 12 võistluspaari, võitis Mehhikot esindav Santiago Lambre hobusega Johnny Boy.

Pühapäeval oli Poolas kavas ka 140cm kõrguste takistustega parkuur, kus nii Klettenberg kui Karma tegid puhtad sõidud, kuid paraku auhindadele ei pääsenud. Karma osales hobustega Hangstone ja Vanco, saades vastavalt 17. ja 16. koha. Klettenberg ning Quote lõpetasid 19. kohal.

My Relander ja Expert tegid oma nädalavahetuse kolmanda sõidu (toim. ühel hobusel oli võistluse raames lubatud maksimaalselt kolm starti) laupäeval, kui lõpetasid kahefaasilise 125cm kõrguste takistustega parkuuri nelja karistuspunktiga teises faasis, mis andis kümnenda auhinnalise koha. Kõnealuse parkuuri võitis muide hetkel tippklassi hobusteta võistlev lõunanaabrite talent Kristaps Neretnieks hobusega Baccarazz.

Ciekocienkos jätkub võistlus juba tänasest. Tulemused leiate aadressilt https://www.zawodykonne.com/zawody/31/tour/6#week21